Zažila jsem si spoustu zlého a o prázdninách se se mnou rozešel přítel. Nebyli jsme spolu dlouho, ale byla to rána. Zhroutila jsem se a přestávala jíst, protože jsem věděla, že to zabije mě a moc nemoc. V té době jsem vážila 45 kg na 164 cm. Jednoho dne mě našla máma doma v bezvědomí v křeči – epileptický záchvat. Odvezla mě záchranka na Bulovku, odmítla jsem zůstat. Vyzvedl mě přítel, opět mi dal naději a ráno mi jí vzal. Další den jsem záchvat dostala znovu, znovu mě odvezli. 

Den poté mi doktorka na vizitě řekla, že mě pošlou na VYŠETŘENÍ na psychiatrii do Horních Beřkovic. Nechtěla jsem, ale jelikož se léčím na psychiatrii v Praze, souhlasila jsem. Řečeno mi též bylo, že po vyšetření se vrátím! Sanita mě odvezla do léčebny. Sanitář řekl, že na mě počká a vezme mě zpět, proto jsem byla úplně klidná. Sestra mě zavolala do místnosti pro příjem. Koukli se na mě a bez jakéhokoli vyšetření mi sdělili, že si mě tam nechají, nesouhlasila jsem. Přistoupila sestra a řekla, ať nedělám problémy a poslouchám. 

Těžko si zvykám na nové prostředí a nelíbilo se mi tam, chtěla jsem pryč. Volala jsem kamarádovi, který se zajímá o práva, jestli mají právo na to, držet mě tam proti mé vůli. Najednou se po mně natáhla sestra, sebrala mi mobil a s ochrankou mě položili na lehátko. Aniž by se zeptali zda mám alergii na nějaké léky, píchli do mě jednu injekci a vzápětí druhou. Pak už nic nevím. 

Po cca 5 hodinách jsem se probudila a chtěla se přetočit, nemohla jsem. Měla jsem přikurtované ruce a nohy a ještě popruh přes hrudník. V místnosti nikdo nebyl, nevěděla jsem co se děje a volala o pomoc. Po dlouhé době přišla sestra a řekla co hysterčím. Řekla jsem, že nevím kde jsem a že chci domů. Odpověděla mi, že to nejde a odešla. Volala jsem znovu, přišla jiná a řekla tak a dost! Říkala jsem, že mám žízeň, tak mi brčkem povolila dva loky a odcházela ke dveřím. Zeptala jsem se,  jestli mě odpoutají a řekla, že ne, ať spím. Odpoutali mě až večer, přišli i s ochrankou, sestry mi drželi nohy a jeden jednu ruku a další mě odpoutával. Měli to zamčené na velký kovový zámek, když mě odpoutali, brnělo mě celé tělo, odešli…..